Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Düzce Üniversitesi Çerkes Dili ve Edebiyatı Öğrencilerinin Konferans Programları Devam Ediyor!
27 Nisan 2017 Perşembe Saat 23:20
Düzce Üniversitesi’nde 2016-2017 öğretim yılı başında kurulan ‘’Çerkes Dili Filolojisi ve Dilbilimi Öğrenci Topluluğu’’ nun Nisan ayı konferans etkinliği 26 Nisan 2017 günü D.Ü Fen Edebiyat Fakültesi konferans salonunda yapıldı.

 

Düzce Üniversitesi’nde 2016-2017 öğretim yılı başında kurulan ‘’Çerkes Dili Filolojisi ve Dilbilimi Öğrenci Topluluğu’’ nun Nisan ayı konferans etkinliği 26 Nisan 2017 günü D.Ü Fen Edebiyat Fakültesi konferans salonunda yapıldı.

 

"Gelecek 'Sen'i Tasarla" başlıklı konferansın konuşmacısı Kurumsal Eğitmen ve Yönetici Koçu Bilnur Fidan Yıldırım'dı.

 

Bilnur Fidan Yıldırım, katılımcılara kendi yetkinlik-becerileri konusunda farkındalık geliştirmek, kariyer planlaması, hedef belirleme ve stratejik planlama konularında sunum yaptı.

 

Konferans katılımcılarının soru-cevaplarıyla devam eden programın sonunda Bilnur Fidan Yıldırım’a bölüm başkanı Sn Dzıbe Fehmi Altın üniversitenin teşekkür belgesini, Doç.Dr. Vuneroko Mir ise ‘’Çerkes Dili Filolojisi ve Dilbilimi Öğrenci Topluluğu’’nun plaketini verdiler. 

 

Konuklara teşekkür eden öğrenci topluluğu üyeleri, konferans-panel-sohbet programlarının 2017-2018 eğitim döneminde de yoğunlaşarak devam edeceğini söylediler.

 

Haber: Jade Wumar

Cherkessia.net, 27 Nisan 2017


Bu haber toplam 3833 defa okundu.


ali nart

BU BÖLÜM ÇOK HAREKETLİYDİ SENE BOYUNCA. CERKES EDEBİYATI TV VİDEO LİNKLERİNDEN İZLEDİM PROGRAMLARINI BRAVO DOĞRUSU! GEÇEN SENE YAPILAN SEMPOZYUMDAN HABERİM OLSAYDI KOŞA KOŞA GİDERDİM.BİR DAHA Kİ SEFERE İNŞALLAH, EMEĞİ GEÇENLERE SAYGILAR SELAMLAR.

28 Nisan 2017 Cuma Saat 23:36
Nurtaç A.Sapancı

Düzce Üniversitesi Edebiyat öğrencilerine bizim toplumun desteği ne durumda acaba. Sahip çıkabiliyormuyuz? Benim elimden gelen aktarabileceğim onların işine yarayacağına inandığım pek becerim yok. Fakat oraya yolum düşerse bir derse girip bu gençleri görmek tanışmak isterim. Adıgeler her şeyin en iyisine layık olsun isterim.Bu haberleri duyunca çok seviniyorum.Yolunuz açık olsun gençler.

28 Nisan 2017 Cuma Saat 11:09
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net