Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yazar Hatko Erol Anar’dan Maltepe Üniversitesi Öğrencilerine Konferans
05 Kasım 2015 Perşembe Saat 23:12
Brezilya’da yaşayan yazar Hatko Erol Anar, Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencilerine 3 Kasım 2015 tarihinde telekonferans sistemi ile ''Gūney Amerika'da Kūltūr ve Siyaset'' konulu bir konferans verdi.

 

Geçtiğimiz yıl, Özgür Üniversite Dizisinden yayınlanan  ‘’İnsan Hakları, Küreselleşme, Postmodernizm Yeni Perspektifler’’ isimli kitabı,  İstanbul Ticaret Üniversitesinde ‘’Global Toplum ve İnsan Haklari’’ dersi kapsamında okutulmaya başlanan yazar Hatko Erol Anar, üniversite öğrencileri ile buluşmaya devam ediyor.  

 

Brezilya’da yaşayan Hatko Erol Anar, Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencilerine 3 Kasım 2015 tarihinde telekonferans sistemi ile ''Gūney Amerika'da Kūltūr ve Siyaset'' konulu bir konferans verdi.  Konferans, aynı ūniversitenin Sosyoloji bölūmūnde ders veren Yrd. Doç. Dr. Tuǧrul Keskin'in talebi ūzerine gerçekleşti.  Erol Anar’ın,  telekonferans videosu 45 dakika olup üç bölümden oluşuyor. 

 

Ayrıca, Erol Anar'ın "İnsan Hakları Tarihi" adlı kitabı ise Çukurova Üniversitesi, 19 Mayıs Üniversitesi , Ege Üniversitesi, Dokuz Eylūl Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bilecik Üniversitesi'n de ki insan haklarıyla ilgili bazı derslerde, ders kaynak kitabı olarak okutuluyor

 

 

 

 

 

Haber: Ç.Net moderasyon

Cherkessia.net, 5 kasım 2015

 


Bu haber toplam 3353 defa okundu.


Kazim Altinsoy

Arkadaşlar ben adamımı buldum. nihayet bu konulara el atıp birde kitabını yazanımız var ya ölsem de gözüm açık gitmeyecek.

13 Kasım 2015 Cuma Saat 00:18
KOBLİ

Niye şimdiye kadar duymadık. Kendi değerlerimize sahip çıkmak ulusal karekterimize yerleşmeli bence artık. Bu olmadan hiç bir şey olmuyor yazık ki. Kızım da üniversite öğrencisi Erol bey'in kitaplarının okutulduğu dersleride alır en azından.

Selamlar.

11 Kasım 2015 Çarşamba Saat 09:11
EMİN (AWTLE)

Ne güzel haber. Üniversiteler nitelik olarak kendilerini donatmalı çok daha fazla. Toplumun konularıyla ilgili değerli insanlarını Brezilya'da bile olsa bulup buluşturup öğrenci ile buluşturmalı.
Nicelerine diyelim.

07 Kasım 2015 Cumartesi Saat 22:39
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net